Dacă ești interesat de un loc de muncă la Tinmar, momentan suntem in căutare de:

Trimite CV-ul și scrisoarea de intenție la cariere@tinmar.ro

Cerinte:

  • Minim 6 luni experienta pe o pozitie similara;
  • Studii superioare finalizate;
  • Persoana dinamica cu initiativa si cu capacitate de a lua decizii prompte;
  • Abilitati de comunicare;
  • Orientare catre client;
  • Orientare catre rezultate;
  • Cunostinte de project management;
  • Limba Engleza – nivel avansat.
  • Cunostinte pachet Office

Responsabilitati:

Echipa:

  • Creeaza un mediu de lucru care incurajeaza increderea, comunicarea si gandirea creativa in cadrul echipei
  • Ofera echipei o viziune clara a obiectivelor
  • Evalueaza si monitorizeaza rezultatele calitative si cantitative ale oamenilor din echipa
  • Stabileste impreuna cu oamenii din echipa pasi de imbunatatire si monitorizeaza punerea acestora in practica
  • Motiveaza membrii echipei prin exemplu personal – comportament consecvent
  • Participa activ la pregatirea si dezvoltarea membrilor echipei
  • Solutioneaza situatiile dificile de comportament/performanta din cadrul echipei
  • Faciliteaza rezolvarea problemelor de comunicare din cadrul echipei
  • Se asigura ca toti membrii echipei au pregatirea necesara pentru a contribui in cadrul echipei si a departamentului
  • Incurajeaza creativitatea si imbunatatirea constanta a oamenilor din subordine
  • Recunoaste si promoveaza rezultatele bune/realizari exceptionale ale membrilor echipei
  • Isi coordoneaza activitatea zilnica in functie de solicitarile clientilor interni sau externi
  • Familiarizeaza echipa cu solicitarile clientului (intern/extern), specificul acestuia si target-urile aferente
  • Se asigura ca membrii echipei activeaza in cadrul specificatiilor si standardelor impuse la nivel de companie
  • Ajuta echipa sa ramana focusata asupra obiectivelor
  • Ofera rapoarte periodice sau la solicitarea superiorului direct in legatura cu rezultatele inregistrate de catre membrii echipei
  • Ofera update-uri periodice superiorului direct in legatura cu statusul diferitelor proiecte sau task-uri de care este responsabil
  • Participa activ la pregatirea materialelor de training si ofera feedback echipei de training acolo unde considera necesar.
  • Ofera suport in imbunatatirea procesului intern sau extern

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Salariu fix motivant, peste media pietei;
  • Training si suport continuu;
  • Posibilitati reale de promovare
  • Mediu de lucru dinamic
  • Tichete de masa